Cieniowane klamerki

Wspaniała kuchenna ozdoba! Znamy odpowiedź na pytanie "Czym przymocować to zdjęcie?": używając klamerki przyklejonej specjalnym plastrem samoprzylepnym dużym tesa Powerstrips®!Poziom trudności : Inspiracja

Wskazówki dotyczące urządzania domu: Kartki i paragony fruwające po kuchni denerwują domowników, zbierają tłuste plamy i co gorsza znikają, kiedy są potrzebne. Wystarczy, że przypniesz je klamerkami do lodówki, i w kuchni zapanuje wreszcie porządek. Co więcej, ponieważ plastry Powerstrips® przylegają do niemal każdej powierzchni, klamerki można przymocować nawet na płytkach lub drzwiach, i w każdej chwili usunąć bez pozostawiania śladów. Jak powiesić obrazki? Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi pomysłami na urządzanie domu!

Jak to się robi:

tesa SE
Gradient pegs / Step 1

01

Krok 1

Potrzebne materiały:
Duże klamerki drewniane 15 x 3,5 cm (sklep plastyczny), farba akrylowa biała i niebieska, pędzel, podkładka, duże plastry samoprzylepne tesa Powerstrips®

tesa SE
Gradient pegs / Step 2

02

Krok 2

Rozłożyć klamerki na części i pomalować na różne odcienie niebieskiego.
Po wyschnięciu klamerki złożyć z powrotem.

tesa SE
Gradient pegs / Step 3

03

Krok 3

Z plastra Powerstrips® zdjąć folię ochronną.

tesa SE
Gradient pegs / Step 4

04

Krok 4

Plaster Powerstrips® mocno dociskać przez przynajmniej pięć sekund do górnej części klamerki. Dopilnuj, aby nieprzylepna końcówka wystawała spod krawędzi.

tesa SE
Gradient pegs / Step 5

05

Krok 5

Usuń drugą folię ochronną.

tesa SE
Gradient pegs / Step 6

06

Krok 6

Przed przymocowaniem klamerki powierzchnię należy dokładnie oczyścić.

tesa SE
Gradient pegs / Step 7

07

Krok 7

Mocno docisnąć klamerkę z plastrem do powierzchni przez przynajmniej pięć sekund. Wspaniała kuchenna ozdoba!

tesa SE
Gradient pegs

08

Wspaniała kuchenna ozdoba! Znamy odpowiedź na pytanie "Czym przymocować to zdjęcie?": używając klamerki przyklejonej specjalnym plastrem samoprzylepnym dużym tesa Powerstrips®!

Powiązane produkty