Karteczki samoprzylepne – nigdy nie zapomnisz o spotkaniu
Karteczki samoprzylepne

Karteczki samoprzylepne

Każdego dnia jesteśmy zalewani informacjami. To sprawia, że praktycznie nie da się zapamiętać wszystkich ważnych dat, list zakupów i zadań, które mamy do wykonania. Na szczęście istnieją nasze karteczki samoprzylepne! Charakterystyczny wygląd karteczek sprawia, że trudno ich nie zauważyć. Dzięki nim nie zapomnisz o ważnych sprawach. Jeśli zastanawiasz się, czy karteczki samoprzylepne mają wciąż sens w dobie smartfonów, musimy stwierdzić: z pewnością tak.Karteczki samoprzylepne jako przypomnienie

Poznaj lepiej nasze produkty dla konsumentów

W naszej ofercie znajdziesz różne wersje karteczek samoprzylepnych, które są wspaniałym przypomnieniem w niewirtualnym świecie. Istnieją niezliczone sytuacje, gdy karteczki samoprzylepne stanowią wielką pomoc – nawet we współczesnej erze informacyjnej. Wszystkie karteczki samoprzylepne są wolne od rozpuszczalników i zapewniają idealnie wyważoną przyczepność. Z jednej strony przyczepność jest na tyle dobra, że karteczki nie odrywają się samoistnie od powierzchni. Z drugiej strony łatwo je usunąć. Nasze karteczki samoprzylepne dostępne są w kilku – zwykle jaskrawych – kolorach i są różnej wielkości.

  

A co z aplikacjami na smartfony?

Chociaż istnieją cyfrowe aplikacje z funkcją przypominania, nie przypominają one w tak dobitny sposób jak karteczki samoprzylepne. Ponadto zapiski na papierze są idealne, gdy trzeba przypomnieć o czymś komuś innemu – nie zawsze tryb musi być oficjalny... A biuro z ekranami komputerów bez karteczek samoprzylepnych nie jest prawdziwym biurem, prawda?

Kreatywne pomysły i pomoc