Zamów próbkę taśmy

Zamów próbkę taśmy

Pracujesz w firmie remontowo - budowlanej lub sam prowadzisz taką działalność? Wypełnij poniższy formularz i pozostaw kontakt do siebie, aby otrzymać bezpłatną próbkę taśmy maskującej tesa® - nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.Asortyment taśm malarskich tesa® to doskonałe rozwiązania dla profesjonalistów!
Nasze produkty pozwalają na uzyskanie prostych linii i precyzyjnych krzywizn malarskich, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

 

Aby otrzymać próbkę naszych dwóch taśm:

- taśmy malarskiej tesa® 4333 do tapet i delikatnych powierzchni

- taśmy malarskiej tesa® 4334 do wnętrz (z możliwością usunięcia do 5 miesięcy)

...wypełnij poniższy formularz.

 

Regulamin akcji znajdziesz poniżej.

Wypełnij formularz i otrzymaj próbki taśm

Podaj swój adres e-mail oraz numer telefonu

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.

Taśma malarska tesa® 4333 Delikatna

Taśma malarska tesa® 4333

Taśma maskująca Precision do delikatnych powierzchni tesa® 4333 Precision składa się z extra cienkiego i mocnego nośnika papierowego pokrytego substancją klejącą z naturalnego kauczuku.

Dzięki wysokej jakości i płaskiemu materiałowi nośnika, taśma jest wygodna w użyciu na różnych powierzchniach. Ponadto specjalnie opracowana substancja klejąca charakteryzuje się odpowiednią siłą klejenia dla aplikacji na delikatnych i krytycznych powierzchniach. Dzięki temu taśmę można łatwo usunąć bez pozostawiania śladów do 7 dni, co umożliwia wykonanie wielu różnych prac, zabezpieczywszy powierzchnię tylko raz.

Taśma malarska tesa® 4334 Do wnętrz

Taśma malarska tesa® 4334

Taśma maskująca tesa® 4334 Do wnętrz składa się z supercienkiego, mocnego nośnika papierowego pokrytego akrylową substancją klejącą.

Dzięki połączonym właściwościom materiału nośnika oraz specjalnie opracowanej substancji klejącej, taśmę można łatwo usunąć nawet po upływie do 5 miesięcy od jej zastosowania (odporność na promieniowanie UV przez 4 tygodnie). Dzięki temu można wykonać wiele różnych prac, zabezpieczając powierzchnię tylko raz.

Porównaj obie taśmy

tesa® 4334 Precision Mask®

Do gładkich i lekko chropowatych powierzchni

Możliwość stosowania podczas malowania natryskowego

Do stosowania wewnątrz pomieszczeń do 5 dni

Regulamin akcji i karty charakterystyki produktów