Taśma maskująca tesa® Precision DELIKATNA 4333

Wysokiej jakości taśma maskująca pozwalająca na uzyskanie precyzyjnych krawędzi na delikatnych powierzchniachOpis produktu

Taśma maskująca Precision do delikatnych powierzchni tesa® 4333 Precision składa się z extra cienkiego i mocnego nośnika papierowego pokrytego substancją klejącą z naturalnego kauczuku.

Dzięki wysokej jakości i płaskiemu materiałowi nośnika, taśma jest wygodna w użyciu na różnych powierzchniach. Ponadto specjalnie opracowana substancja klejąca charakteryzuje się odpowiednią siłą klejenia dla aplikacji na delikatnych i krytycznych powierzchniach. Dzięki temu taśmę można łatwo usunąć bez pozostawiania śladów do 7 dni, co umożliwia wykonanie wielu różnych prac, zabezpieczywszy powierzchnię tylko raz.

Główne zastosowania

  • Idealna do niemal wszystkich pracach malarskich wewnątrz budynków.
  • Możlwiość stosowania z wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami, przydaje się nawet przy wysoce precyzyjnych technikach szpachlowania.
  • Specjalnie przeznaczona do aplikacji na delikatnych i krytycznych powierzchniach.
  • Dzięki płaskiemu materiałowi nośnika, taśma jest wygodna w użyciu na różnych powierzchniach i umożliwia uzyskanie precyzyjnych, ostrych krawędzi malarskich.
Możliwość uzyskania precyzyjnych krawędzi
Usuwanie bez pozostawiania śladów
Taśma malarska tesa® do delikatnych powierzchni
Możliwość aplikacji na delikatnych powierzchniach
Możliwość uzyskania precyzyjnych krawędzi
Usuwanie bez pozostawiania śladów
Taśma malarska tesa® do delikatnych powierzchni
Możliwość aplikacji na delikatnych powierzchniach

Właściwości techniczne

Materiał nośnika

gładki papier

Grubość całkowita

85 µm

Typ substancji klejącej

kauczuk naturalny

Przylepność do stali

0.6 N/cm

Wydłużenie przy zerwaniu

4.5 %

Odporność na rozciąganie

41 N/cm

Ocena właściwości

Można oderwać ręką

++

Nadaje się do delikatnych powierzchni

++

Nadaje się do szorstkich powierzchni

o

Stabilność dla lakieru

++

Precyzyjne krawędzie kolorów

++

Zgodność

++

Produkty tesa® stale dowodzą swej imponującej jakości. Ponadto, produkty te regularnie poddawane są rygorystycznej kontroli jakości. Wszystkie podane tutaj informacje i zalecenia oparte są na naszej najlepszej w tym względzie wiedzy i praktycznym doświadczeniu i powinny być wykorzystywane wyłącznie do celów specyfikacji, tak dokładnych, jak zostało to uzgodnione w odrębnej umowie. Mimo tego tesa SE nie może dać rękojmi, czy to wyraźnej czy domyślnej. Zatem w każdym konkretnym przypadku to użytkownik ponosi odpowiedzialność za ustalenie zdatności danego produktu tesa® co do celu, jak i przyjętej przez niego metody nakładania. W wypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w naszym dziale Pomocy Technicznej.