Uszczelki do okien i drzwi tesamoll® Ochroń dom
przed zimnem
i przeciągami
Podnieś komfort mieszkania jednocześnie minimalizując koszty. Dzięki produktom tesamoll® możesz zaoszczędzić nawet do 40% energii – co oznacza również zmniejszenie kosztów. Odpowiednia uszczelka okienna zagwarantuje Ci najwyższy komfort.
Więcej informacji
Uszczelki do okien i drzwi tesamoll®
546Pytania, sugestie? Napisz do nas

Uszczelki tesamoll®

Uszczelki do okien

Uszczelnianie okien

Popraw komfort w swoim domu! Wybierz samoprzylepne uszczelki okienne tesamoll® - do okien drewnianych bądź PCV, zarówno normalnych, jak i dachowych - gwarantujące obniżenie zużycia energii do 40%.
Więcej o uszczelkach tesamoll® do okien

Uszczelki tesamoll®

Gumowe i szczotkowe uszczelki do drzwi

Uszczelnianie drzwi

Skutecznie zatrzymaj przeciągi, kurz i hałas. Uszczelka to proste rozwiązanie, które zwiększy jakość Twojego życia. Aby zamontować nasze uszczelki nie potrzebujesz gwoździ czy wkrętów.
Więcej o uszczelkach tesamoll® do drzwi

Izolacja grzejnika

Ekran zagrzejnikowy

Izolacja grzejnika

Twoje grzejniki oddają więcej ciepła dzięki ekranowi zagrzejnikowemu tesamoll®. Dodatkowy efekt? Cieplej w domu za mniejsze pieniądze.
Więcej o rozwiązaniach tesamoll® dla izolacji grzejników

tesa tape Sp. z o.o. Producent taśm samoprzylepnych

Samoprzylepne uszczelki gumowe tesamoll®

tesa tape Sp. z o.o. Producent taśm samoprzylepnych

Wszechstronne rozwiązania tesamoll®

Wysokie koszty energii wynikające ze źle zaizolowanego okna lub drzwi, przeciągi, kurz i hałas – możesz ich uniknąć wybierając uszczelki tesamoll®. Szeroki asortyment produktów zapewnia dyskretne i łatwe w stosowaniu rozwiązania niemal wszystkich problemów. Produkty tesamoll® podlegają ciągłemu doskonaleniu i spełniają najwyższe standardy jakości.

Wyszukiwarka uszczelek do okien i drzwi

Wyszukiwarka uszczelek do okien i drzwi

Wyszukiwarka uszczelek do okien i drzwi

Jak wysoki jest potencjał oszczędności? Która uszczelka okienna i drzwiowa jest stworzona do Twoich potrzeb? Nasz kalkulator oszczędności energii policzy, ile możesz zaoszczędzić z uszczelkami do okien i drzwi tesamoll®.
Oblicz potencjalne oszczędności

tesamoll

Uszczelnianie z tesamoll®

Dziesiątki lat doświadczenia

Produkty tesamoll® znajdują się w sprzedaży od dziesiątek lat, a asortyment ciągle się poszerza o kolejne innowacyjne produkty. Wszystkie charakteryzują się najwyższą jakością.
Historia produktów tesamoll®

Przegląd produktów