Uszczelki do okien i drzwi

Bez przeciągów
i utraty ciepła

Szczeliny w oknach i drzwiach są nie tylko nieprzyjemne, ale generują również dodatkowe koszty. Aby temu zapobiec, postaw na wyjątkowe możliwości, jakie dają samoprzylepne uszczelki – gumowe bądź silikonowe! Oferowane przez nas samoprzylepne uszczelki okienne oraz do drzwi, sprawią, że bez większych trudności będzie można poprawić komfort w mieszkaniu i jednocześnie zmniejszyć zużycie energii do 40%.
Pytania, sugestie? Napisz do nas

Uszczelnianie okien

Uszczelki tesamoll®

Uszczelnianie okien

Popraw komfort w swoim domu! Wybierz samoprzylepne uszczelki okienne tesamoll, gwarantujące obniżenie zużycia energii do 35%.
Więcej o uszczelkach tesamoll® do okien

Uszczelki tesamoll®

Uszczelnianie drzwi

Uszczelnianie drzwi

Skutecznie zatrzymaj przeciągi, kurz i hałas. Aby zamontować nasze uszczelki nie potrzebujesz gwoździ czy wkrętów.
Więcej o uszczelkach tesamoll® do drzwi

Instrukcje montażu

Instrukcje montażu

Instrukcje montażu

Montaż samoprzylepnych uszczelek do okien i do drzwi tesamoll® jest łatwy i szybki, z powodzeniem można wykonać go samodzielnie.
Więcej informacji

Film


Przegląd produktów

tesamoll®

tesamoll® - niezawodne uszczelnianie okien i drzwi

Zamontuj niezawodne, trwałe uszczelki samoprzylepne i skutecznie wyeliminuj przeciągi!

Szczeliny w oknach i drzwiach powodują utratę ciepła z pomieszczeń. W rezultacie są one również odpowiedzialne za wzrost kosztów zużycia energii. Zastosowanie odpowiedniej uszczelki pozwoli skutecznie pozbyć się problemów z przeciągami, wpłynie na poprawę mikroklimatu, a także oszczędność pieniędzy. Inwestując w samoprzylepne uszczelki do okna i drzwi zyskujesz pewność poprawy komfortu w swoim domu.

Nasz asortyment tworzą gumowe uszczelki do okien dachowych oraz inne, zaliczane do najczęściej wykorzystywanych. W stałej ofercie znajduje się także uszczelka silikonowa, łatwo dostosowująca się do każdego rozmiaru szczeliny oraz uszczelki do drzwi i szyb w oknach PCV bądź drewnianych. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz produkt, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy!