Moskitiery okienne tesa® Insect Stop

Otwórz okno. Wpuść powietrze.

Moskitiery okienne w aluminiowej ramie lub siatki do okien ściennych i na okna dachowe, mocowane na rzep samoprzylepny, to rozwiązania odpowiednie dla każdego typu okna, także dachowego. Niektóre z naszych moskitier chronią przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz, inne odbijają promienie słoneczne.
2Pytania, sugestie? Napisz do nas

Przegląd produktów

tesa® Insect Stop

Moskitiery okienne tesa® Insect Stop

Aby insekty nie miały szans przedostać się do wnętrza domu, zastosuj moskitierę skutecznie chroniącą przed owadami!

Po co moskitiera na okna? Otworzone czy nawet tylko lekko uchylone okna i drzwi balkonowe dla much, komarów, os czy pająków mogą stanowić zaproszenie do wnętrza. Wybierając łatwe w montażu moskitiery okienne tesa® możemy cieszyć się świeżym powietrzem bez insektów, a także spokojnym snem każde nocy. Ta skuteczna ochrona w żaden sposób nie ogranicza dostępu do światła, pozwalając uchronić się przed inwazją dokuczliwych gości. Moskitiery na okno gwarantują spokojny wypoczynek.

Poza moskitierami przenośnymi, tak zwanymi baldachimami, oferujemy również moskitiery do okien dachowych, przeznaczone do montażu na wnęce okiennej i niezasłaniające widoku za oknem. Posiadają one starannie wykonane siateczki, które są na tyle gęste, by uniemożliwiać przedostawanie się insektom do wnętrza domu. Każda moskitiera okienna jest odporna na czynniki atmosferyczne, a delikatny wygląd sprawia, że rozwiązania te są niewidoczne na tle okien, będąc ich integralnymi częściami.

Zarówno klasyczne osłony okienne, jak i moskitiery czy siatki na okna dachowe mogą stanowić dodatkową ochronę przed wścibskimi spojrzeniami czy intensywnym promieniowaniem słonecznym. Każda dostępna moskitiera okienna pozwala rozkoszować się spokojem i świeżym powietrzem bez owadów w najcieplejsze miesiące w roku!