Systemy tesa® Insect Stop

Otwórz drzwi. Wpuść powietrze.

Bez względu na to czy wchodzisz czy wychodzisz, nasze moskitiery – siatki na drzwi nie przepuszczą takich szkodników jak muchy, komary i osy. Oferujemy moskitiery ramkowe, jako właściwą ochronę przed owadami dla każdego rodzaju drzwi – m.in. wejściowych oraz na balkony. Wszystkie moskitiery ramkowe Insect Stop są łatwe w montażu i równie proste w zdejmowaniu.
0Pytania, sugestie? Napisz do nas

Przegląd produktów

tesa® Insect Stop

tesa® Insect Stop - Moskitiery drzwiowe i balkonowe

Efektywna ochrona domu, patio czy kampera przed owadami

Słońce, ogród, grill... lato to niemal same przyjemne momenty. Ale jeśli zostawisz niezamknięte drzwi i okna lub otworzysz na oścież balkon bez odpowiedniej ochrony, szybko odkryjesz tą mniej przyjemną stronę lata. Irytujące owady wtargną do Twojego domu i brzęcząc, bucząc i kłując popsują błogą atmosferę. Moskitierą drzwiową możesz zablokować owadom dostęp do Twojego domu i spać spokojnie. Moskitiera ramkowa to bariera dla owadów, lecz nie dla powietrza i Twojej swobody. Ochrona drzwiowa lub okienna w postaci moskitiery to niewielki wydatek i duży komfort spokojnego snu w letnie noce.

Opracowaliśmy różne rozwiązania wspomagające ochronę domu przed owadami. Na naszych innych stronach internetowych znajdują się informacje na temat moskitier do okien oraz moskitiery przenośnej tzw. baldachimu. Wszystkie produkty, jak moskitiera lub inne osłony chroniące przed owadami są łatwe w użyciu, a przy tym wykonane z wysokiej jakości materiałów. Korzystając z naszej ochrony przed owadami w postaci moskitiery ramkowej, ciesz się latem bez ograniczeń!