Moskitiery do okien i drzwi

Ochrona przed insektami

Aby ciepłych letnich dni i nocy nie zakłócały wizyty
nieproszonych owadzich gości.

W ofercie producenta tesa® można znaleźć ekologiczne moskitiery,
stanowiące niezawodne rozwiązania do okien i drzwi.
Siatka na owady ochroni przed insektami Ciebie i Twoją rodzinę. Wybierz moskitierę na miarę swoich oczekiwań!
Moskitiery do okien i drzwi
3Pytania, sugestie? Napisz do nas

Moskitiery do okien

Osłony okienne

Dzięki rozwiązaniom tesa®, można bez obaw wpuścić do pomieszczenia świeże powietrze przy zapalonym świetle. Oferujemy skuteczną i dyskretną ochronę okien przed owadami.
Moskitiera okienna – czytaj więcej

tesa® Insect Stop

Osłony drzwiowe

Łatwy proces instalacji i demontażu, możliwość wielokrotnego użycia to nie jedyne zalety moskitier tesa®. Przedstawiamy skuteczne systemy ochronne do drzwi budynków, pojazdów campingowych, tarasów i balkonów.
Więcej o moskitierach do drzwi

Moskitiera baldachim

Moskitiera baldachim

Osłony łóżkowe

Znakomite zarówno dla podróżników jak i domatorów, moskitiery podwieszane zapewnią spokojny sen. Oprócz ochrony przed owadami baldachimy tesa® wyróżnia estetyka, komfort i łatwość montażu.
Sprawdź więcej informacji o moskitierze tesa®

Instrukcje montażu

Wskazówki na temat montażu

Wskazówki na temat montażu

Udostępniamy jasne instrukcje dotyczące zakładania moskitier. Bez problemu zamontujesz każdy oferowane przez tesa® rozwiązanie.
Zobacz...

Przegląd produktów

tesa tape Sp. z o.o. Producent taśm samoprzylepnych

Skuteczna ochrona przed owadami dzięki tesa® Insect Stop

Wybierz odpowiednią moskitierę i zabezpiecz się przed irytującymi owadami

Nie ma wśród nas chyba osoby, która w sezonie letnim nie uwielbiałaby przebywać na zewnątrz. Błogi relaks w ogrodzie, wieczór na tarasie czy spotkanie przy grillu ze znajomymi. Otwarte okna oraz drzwi balkonowe mogą jednak skutecznie zakłócić domową sielankę, gdyż stanowią zaproszenie dla takich insektów, jak muchy, komary, osy czy pająki. W celu zapewnienia wysokiego komfortu oraz doskonałej ochrony przed niepożądanymi owadami, zaprojektowano nowoczesne moskitiery tesa® Insect Stop. Produkty te są wyjątkowo łatwe w montażu, a funkcję ochronną mogą pełnić od początku wiosny, aż do później jesieni.
Ta wysokiej jakości moskitiera na rzepy sprawdzi się w każdej sytuacji.

Moskitiery, których producentem jest tesa® to bezpieczne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym otwarte okna i drzwi możemy pozostawić przez cały dzień. Zastosowanie dostępnych moskitier w żaden sposób nie przeszkadza w pracy żaluzji czy rolet wewnętrznych. Każda moskitiera na rzepy jest trwała i mocna, dzięki czemu doskonale zatrzymuje owady na zewnątrz. Wykonane są z materiałów nieprzyciągających brudu i zanieczyszczeń, więc ich dodatkową zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości.
Montaż moskitiery na rzepy jest niezwykle prosty.

Ochronne moskitiery producenta tesa® dostępne są w różnych wariantach. Wybierając rozwiązania tesa® Insect Stop możemy skutecznie chronić okno, nie rezygnując przy tym z doskonałej cyrkulacji powietrza w domu.

Moskitiery – producent tesa®: zadbaj o to, by insekty nie przedostawały się do środka Twojego domu!