tesa® Powerbutton
Niezawodne wiązanie i atrakcyjne wzornictwo
Uruchom wyszukiwarkę haczyków
tesa Powerstrips®
Mocne wiązanie, usuwalne bez pozostawiania śladów
Uruchom wyszukiwarkę haczyków
tesa Powerstrips® Waterproof
Niezawodne, wodoodporne mocowanie, usuwalne bez pozostawiania śladów
Uruchom wyszukiwarkę haczyków
tesa® Permanent
Proste, niezawodne mocowanie, któremu można zaufać
Uruchom wyszukiwarkę haczyków
Haczyki samoprzylepne tesa®
Zobacz, które haczyki tesa® są odpowiednie dla Twoich potrzeb
Uruchom wyszukiwarkę haczyków
tesa®
Powerbutton
tesa
Powerstrips®
tesa Powerstrips®
Waterproof
tesa®
Permanent

Technologia i zastosowania

 • Haczyki, których nie powstydziłyby się najlepsze na świecie hotele – teraz możesz mieć je w swoim domu!
 • Dzięki opatentowanemu dwuskładnikowemu systemowi haczyki tesa® Powerbutton to niezrównane rozwiązanie dla każdej łazienki. Te eleganckie haczyki zapewniają rewolucyjnie duży udźwig do nawet 12kg.
 • Aby niezawodnie zamontować te eleganckie haczyki, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi po lewej stronie.


Zapraszamy do obejrzenia filmu

Technologia i zastosowania

 • Idealna oferta dla osób lubiących dekorowanie domu lub unikających wiertarki. Największa zaleta? Dzięki wyjątkowej technologii taśmy dwustronnej, haczyki Powerstrips® są wytrzymałe i jednocześnie łatwe do usunięcia.
 • Ich maksymalny udźwig to 2kg. Służą niezawodnie tak długo jak zechcesz, a w dowolnej chwili można usunąć bez śladów.
 • Aby bezpiecznie przymocować niezrównany haczyk tesa Powerstrips®, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi po lewej stronie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Technologia i zastosowania

 • Asortyment ten, oprócz zalet typowych dla technologii Powerstrips® oferuje także możliwość montażu nawet pod prysznicem dzięki zastosowaniu opatentowanej bibułki z zaprawą gruntującą.
 • Produkty Powerstrips® Waterproof posiadają udźwig do 3 kg - wystarczający do umieszczenia koszyczka łazienkowego z kompletem kosmetyków kąpielowych.
 • Aby bezpiecznie przymocować haczyk tesa Powerstrips® Waterproof, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi po lewej stronie.


Zapraszamy do obejrzenia filmu

Technologia i zastosowania

 • Prosta dwustronna technologia samoprzylepna, doskonale nadająca się do wielu domowych zastosowań.
 • Niezawodne i trwałe mocowanie lekkich przedmiotów do wybranych powierzchni.
 • Aby bezpiecznie przymocować haczyk, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi po lewej stronie.Zapraszamy do obejrzenia filmu
How it works
0Pytania, sugestie? Napisz do nas

Wyszukiwarka haczyków

Haczyki tesa to szykowny sposób na uporządkowanie domu, w tym także łazienki.

Haczyk do wszystkiego

A może by to powiesić? Haczyki to jeden z najprostszych i niekłopotliwych sposobów na przechowywanie tysięcy różnych przedmiotów gospodarstwa domowego. Jeśli szukasz sposobu na uporządkowanie domu i odzyskanie wolnej przestrzeni, tesa® przyjdzie Ci z pomocą. Dzięki ogromnemu wyborowi rozwiązań samoprzylepnych, powiesisz dosłownie wszystko. Haczyki metalowe na ubrania, haczyki ścienne i do wieszania obrazków to tylko początek listy. Asortyment obejmuje usuwalne haczyki montażowe, na których można wieszać przedmioty przez dowolny okres czasu i w każdej chwili zdjąć bez pozostawiania śladów kleju, jak i supermocne haczyki metalowe do mocowania na stałe. Oferta obejmuje również wodoodporne haczyki samoprzylepne przeznaczone do kuchni i łazienki, jak i przejrzyste haczyki stosowane jako niemal niewidoczne rozwiązania mocujące. Jednym słowem, jeśli chcesz coś powiesić, służymy radą i pomocą. Nasza wyszukiwarka haczyków szybko pomoże Ci znaleźć produkt idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.
Tutaj znajdziesz odpowiedni haczyk

Wyszukiwarka haczyków

Wyszukiwarka haczyków tesa szybko pomoże Ci znaleźć produkt, którego szukasz.

Znajdź odpowiedni haczyk

Przy tak bogatym asortymencie przyda Ci się pomoc w dobraniu właściwego haczyka. Wspólnie w mgnieniu oka znajdziemy haczyk montażowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, w jakim celu chcesz użyć haczyka, na pewno znajdziesz odpowiedni do tego produkt.
Wybierz tutaj odpowiedni haczyk

Plastry i haczyki tesa Powerstrips®

Usuwalne plastry i haczyki samoprzylepne Powerstrips® oferują niezliczone sposoby na wieszanie przedmiotów codziennego użytku.

Wszystko zaczęło się od Powerstrips®

Haczyki Powerstrips® korzystają z technologii samoprzylepnej Powerstrips®.
Przez 20 lat od wprowadzenia na rynek ustawicznie doskonalimy te usuwalne plastry montażowe, wsłuchując się w uwagi klientów. W rezultacie powstał asortyment produktów o szerokim zakresie zastosowań w gospodarstwie domowym, zarówno dla celów użytkowych jak i czysto dekoracyjnych i artystycznych. Te paski samoprzylepne utrzymują przedmioty o wadze do 2 kg przez dowolny okres czasu. Potem można je usunąć ze ściany bez żadnego śladu.
Odkryj możliwości produktów Powerstrips®

Asortyment haczyków

Produkty tesa Powerbutton® to wyszukane wzornictwo i niezawodność mocowania na wkręty, ale bez bałaganu związanego z wierceniem.

Haczyki tesa Powerbutton®

Te trwałe, metalowe haczyki samoprzylepne są szykowne i stylowe. Dzięki dużej sile wiązania zapewniają niezawodny udźwig do nawet 12 kg. Mimo tych wyjątkowych właściwości, usunięcie haczyków jest niezwykle łatwe i szybkie.
Tutaj możesz wybrać coś dla siebie

Asortyment haczyków

Haczyki Powerstrips® utrzymują ciężar do 2kg tak długo jak zechcesz, potem możesz je usunąć bez pozostawiania śladów kleju.

Haczyki tesa Powerstrips®

Demontowalne haczyki samoprzylepne posłużą niezawodnie tak długo jak zechcesz, a potem usuniesz je bez pozostawiania śladów kleju. Wybierz odpowiadający Ci kształt i wzór z szerokiego asortymentu produktów.
Tutaj znajdziesz odpowiadający Ci haczyk

Asortyment haczyków

Haczyki tesa Powerstrips® Waterproof opracowano specjalnie z myślą o łazienkach.

Haczyki wodoodporne tesa Powerstrips® Waterproof

Wodoodporne haczyki samoprzylepne utrzymają ciężar do 2 kg tak długo jak tylko zechcesz, a w razie potrzeby będzie można je usunąć bez pozostawiania śladów. Te demontowalne haczyki samoprzylepne opracowano specjalnie z myślą o łazienkach.
Tutaj znajdziesz haczyk dla siebie

Asortyment haczyków

Haczyki tesa Permanent® to doskonała alternatywa dla inwazyjnych metod mocowania do ściany.

Haczyki tesa Permanent®

Zapomnij o wiertarce. Po co niszczyć ściany tylko po to, aby bezpiecznie powiesić haczyk. Nasze trwałe haczyki samoprzylepne przeznaczone są do mocowania na wielu powierzchniach. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.
Znajdź odpowiedni haczyk

Przegląd produktów